ZAPACH JEST JĘZYKIEM, KTÓRY NIE POTRZEBUJE SŁÓW.

JACQUES POLGE

 

LOGA ZAPACHOWE

Logo zapachowe to jedno z najbardziej efektywnych narzędzi marketingu internetowego, które pomoże Ci poprawić wyniki ze sprzedaży Twojego przedsiębiorstwa oraz wskaźniki takie jak subiektywna ocena klientów czy deklarowana chęć powrotu. Stosowanie go jest również świetnym sposobem na utrwalenie pozytywnego wizerunku marki oraz budowanie przyjaznej atmosfery w miejscu pracy.

Logo zapachowe opiera się na działaniu psychologicznego mechanizmu Prousta polegającego na przywoływaniu pozytywnych wspomnień za pomocą zapachów. Dzieje się tak ze względu na nadzwyczaj wyjątkowy charakter zmysłu węchu. Jest on bowiem najstarszym rozwojowym zmysłem, a ponadto ma bezpośrednie połączenie z emocjonalnym centrum mózgu człowieka.

DLACZEGO WARTO ZAPRZYJAŹNIĆ SIĘ Z ZAPACHOWYM LOGO?

Logo zapachowe powinno być wykorzystywane we wszystkich miejscach związanych z prowadzoną przez nas działalnością, czyli wszędzie tam, gdzie przebywają klienci. Mogą być to zatem siedziba firmy, salony i punkty sprzedażowe, a także miejsca organizacji wydarzeń firmowych - wystaw, imprez handlowych czy promocji zakupowych. Promując logo zapachowe Twojego przedsiębiorstwa w konsekwentny sposób utrwalisz je w świadomości klientów oraz tym samym pozytywnie wpłyniesz na wizerunek Twojej marki.

Stosowanie logo zapachowego to także świetne narzędzie służące do przedstawienia w oryginalnej formie misji i wizji Twojej firmy. W tym celu należy stworzyć kompozycję zapachową, która oddaje wyznawane przez nią wartości, dostosowaną do specyfiki branży, w której funkcjonuje oraz określonej grupy docelowej.

STWÓRZ SWOJE LOGO ZAPACHOWE!

Jako że naszym priorytetem jest zapewnienie satysfakcji klientom staramy się, aby dostępna w ramach naszej oferty gama nut zapachowych umożliwiła Wam wykreowanie loga w stu procentach spełniającego Wasze wymagania oraz oddającego charakter prowadzonej działalności. Ponadto oferujemy profesjonalne wsparcie w tworzeniu logo zapachowego. Dzięki temu, że praca jest naszą pasją, nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę w tym zakresie oraz poszerzamy kompetencje zawodowe. Korzystając z usług HSM Aroma Air zawsze możesz liczyć na fachową pomoc, której owocem będzie niesamowite, przykuwające uwagę logo zapachowe Twojej marki.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanej przez nas oferty. Razem z nami stworzysz unikalne logo zapachowe, które zwiększy rozpoznawalność Twojej firmy oraz tym samym w pozytywny sposób przełoży się na osiągane przez nią wyniki. W razie pojawienia się jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

KONTAKT

Użyj formularza kontaktowego lub napisz do nas bezpośrednio. Prześlemy Ci ofertę lub odpowiemy na pytania.

 

HSM Aroma Air & PERFUMERY HUB

ul. Słowackiego 10

40-093 Katowice

Woj. Śląskie

Telefon:

+48 694 941 900

E-mail:

office@hsmaromaair.pl
 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Prawa autorskie © 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zaprojektowane przez Divine Design.