ZAPACHY

Jako lider marketingu zapachowego HSM kładzie ogromny nacisk na wysoką jakość olejków roślinnych, z których produkowane są nasze zapachy. Wierzymy, że jakość olejków jest bezpośrednio jakścią marketingu zapachowego. Celem HSM jest tworzenie komfortowego i bezpiecznego środowiska, dlatego tez nasza firma zwraca uwagę nie tylko na pochodzenie surowców , warunki w których są transportowane i przechowywanie, ale również na technologię wykorzystywaną w procesie produkcji zapachów. Oferowane przez nas kompozycje zapachowe projektowane, są przez profesjonalistów w dziedzinie perfumerii, a inspiracje pochodzą z samego Grasse – stolicy perfumerii. Grasse to miejscowość we Francji położona pomiędzy Alpami i Morzem Śródziemnym, słynąca na cały świat z przemysłu perfumeryjnego. Grasse zwana jest także światowym centrum olejków naturalnych. Jej ciepły klimat, obfitość słońca i żyznej ziemi sprawiają, że jest to raj dla roślin. Dlatego też naturalne olejki roślinne, wykorzystywane w procesie produkcji oferowanych przez nas aromatów pochodzą w większości właśnie z tamtego regionu. Dzięki różnorodności i bogactwu roślinności, katalog oferowanych przez nas zapachów jest niezwykle szeroki. W naszej kolekcji znajdą Państwo zarówno klasyczne np. kwiatowe jak i awangardowe np. drzewno-orientalne kompozycje zapachowe. Ponadto oferujemy Państwu aromaty podkreślające naturalny zapach Państwa produktów między innymi aromaty świeżo mielonej kawy, zapach czekolady czy świeżego pieczywa.

 

 

 

 

 

 

 

ZIMNA DYFUZJA

Zimna dyfuzja zwana także mikro dyfuzją lub suchą para jest najbardziej skuteczną i efektywną techniką rozpraszania zapachu dostępną na rynku. Drobny dym wydobywający się z urządzenia jest czystym olejkiem zapachowym którego 1 kropelka ma wielkość 1 mikrona. Tak małe kropelki bardzo dobrze roznoszą się po powierzchni pokrywając cały obszar, a zarazem nie spadają na ziemię tylko unoszą się przez długi czas. Dla porównania - typowy aerozol może rozpylić krople o wielkości 80 mikronów. Tej wielkości krople zapachu źle się roznoszą i szybko opadają na ziemię.

DYFUZORY

Oferujemy Państwu dyfuzory oparte o najnowocześniejszą technologię zimnej dyfuzji, która dzięki regularnemu emitowaniu mikrocząsteczek zapewnia najwyższą jakośd zapachu podczas całego okresu użytkowania. Urządzenia wykonane są z najwyższej jakości materiałów o minimalistycznym wyglądzie. Ich prosty, a zarazem funkcjonalny design pozwala na montaż w kilku wariantach. Urządzenia mogą zostad postawione, powieszone, bądź podłączone do klimatyzacji czy nawiewu.

Wszystkie modele są wyposażone w elektroniczny panel sterujący, zabezpieczony dodatkową baterią która podtrzymuje ustawienia w przypadku przerwy w zasilaniu. Panel sterujący pozwala użytkownikowi zaprogramowad godziny pracy dla każdego dnia z osobna, dodatkowo każdy dzieo posiada 3 cykle pracy oraz program intensywności dyfuzji. Dzięki tym funkcją możemy bardzo dokładnie zapalanowad czas pracy dyfuzora oraz intensywnośd zapachu.

Przykład:
Poniedziałek - Intensywność zapachu 3
7:30 - 9:30 Pierwszy cykl
10:00 - 13:25 Drugi cykl
14:00 - 22:00 Trzeci cyk

CHCIAŁBYŚ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O MARKETINGU ZAPACHOWYM?

 

ZOBACZ WIĘCEJ...

KONTAKT

Użyj formularza kontaktowego lub napisz do nas bezpośrednio. Prześlemy Ci ofertę lub odpowiemy na pytania.

 

HSM Aroma Air & PERFUMERY HUB

ul. Słowackiego 10

40-093 Katowice

Woj. Śląskie

Telefon:

+48 694 941 900

E-mail:

office@hsmaromaair.pl
 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Prawa autorskie © 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zaprojektowane przez Divine Design.