ZAPACH JEST POTĘŻNYM CZARODZIEJEM, KTÓRY PRZENOSI NAS NA DUŻE ODLEGŁOŚCI W CZASIE I PRZESTRZENI.

HELLEN KELLER

ZAPACHY DO SKLEPÓW - AROMATYZACJA

Marketing zapachowy to ciekawa koncepcja zakładająca, że woń roztaczająca się w miejscu sprzedaży w znacznym stopniu wpływa na decyzje podejmowane przez klientów. Choć idea ta jest w przeciwieństwie do tzw. marketingu 2D (opierającego się na tworzeniu reklam oddziałujących przede wszystkim na wzrok i słuch) mało popularna, to posiada szerokie grono zwolenników. Trudno się temu dziwić - przyjemny zapach w sklepie wprawia w dobry nastrój wszystkie przybywające w nim osoby, tym samym przyczyniając się do wzrostu wielkości sprzedanych produktów.

JAK ZAPEWNIĆ CIEKAWE ZAPACHY W SKLEPIE?

Najlepszym sposobem na utrzymanie świeżego i ładnego zapachu w sklepie jest aromatyzacja pomieszczenia. Zabieg ten polega na rozpylaniu starannie dobranych bioaktywnych kompozycji zapachowych na przykład za pomocą specjalnych dyfuzorów. Dbając o zapach w sklepie zatroszczysz się nie tylko o dobre samopoczucie klientów oraz pracujących w nim osób, ale również w znacznym stopniu oraz w pozytywny sposób wpłyniesz na wyniki osiągane przez Twoje przedsiębiorstwo.

JAK WYBRAĆ ZAPACHY DO SKLEPÓW ODZIEŻOWYCH?

Marketing zapachowy to świetnie narzędzie, którego używanie prowadzi do wzrostu sprzedaży. Warto jednak podkreślić, że optymalne efekty wdrożenia aromamarketingu odczujesz wybierając zapachy do wnętrz dostosowane do specyfiki branży, w której prowadzisz działalność. Na przykład zapach do sklepu odzieżowego powinien być świeży i radosny oraz budować atmosferę sprzyjającą robieniu zakupów. Należy pamiętać, że woń ta nie może być zbyt przytłaczająca, aby nie zniechęcić nielubiących mocnych zapachów klientów.

SKORZYSTAJ Z DOBRODZIEJSTW AROMATYZACJI SKLEPÓW

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanej przez nas oferty zapachów do sklepów. Znajdziesz w niej różnorodne kompozycje, dzięki czemu bez problemu wybierzesz taką, która odpowiada Twoim upodobaniom oraz jest dostosowana do specyfiki branży Twojego przedsiębiorstwa.

KONTAKT

Użyj formularza kontaktowego lub napisz do nas bezpośrednio. Prześlemy Ci ofertę lub odpowiemy na pytania.

 

HSM Aroma Air & PERFUMERY HUB

ul. Słowackiego 10

40-093 Katowice

Woj. Śląskie

Telefon:

+48 694 941 900

E-mail:

office@hsmaromaair.pl
 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Prawa autorskie © 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zaprojektowane przez Divine Design.