OCZY MOŻNA ZAMKNĄĆ, USZY ZAKRYĆ, POWSTRZYMAĆ SIĘ OD DOTYKANIA I SMAKOWANIA CZEGOKOLWIEK NATOMIAST ZAPACH JEST INTEGRALNYM ELEMENTEM POWIETRZA, KTÓRYM ODDYCHAMY.

MARTIN LINDSTROM

SPORT I REKREACJA

 

WĘCH JEST JEDYNYM ZMYSŁEM, KTÓREGO NIE DA SIĘ WYŁĄCZYĆ. Z KAŻDYM WDECHEM CZUJEMY JAKIŚ ZAPACH, A DZIENNIE WYKONUJEMY OKOŁO 20 TYSIĘCY WDECHÓW. WYRÓŻNIAMY OKOŁO 100 TYSIĘCY ZAPACHÓW. KAŻDEGO DNIA OTACZAJĄ NAS TYSIĄCE AROMATÓW, KTÓRE MAJĄ WPŁYW NA NASZE SAMOPOCZUCIE I ZMIANĘ NASTROJU. WYNIKI BADAŃ PRZEPROWADZONYCH PRZEZ NAUKOWCÓW WYKAZAŁY, ŻE LUDZIE WYSTAWIENI NA ODDZIAŁYWANIE PRZYJEMNEJ WONI ODCZUWAJĄ CZTERDZIESTOPROCENTOWĄ POPRAWĘ HUMORU. 

Niestety, często w miejscach takich jak siłownie, kluby fitness, kręgielnie, a także w znajdujących się w ich pobliżu szatniach czy toaletach mamy do czynienia z nieprzyjemnym zapachem, który może wywoływać u klientów reakcję unikania i znacznie pogorszyć nastrój, a tym samym zniechęcić do ponownej wizyty. Wykorzystywane przez nas  wysokiej jakości kompozycje zapachowe skutecznie neutralizują i usuwają nieprzyjemną woń, a także aromatyzują powierzchnię na pożądany  zapach, co sprawia,  że dane miejsce postrzegane jest jako czyste i bardziej przyjazne, a tym samym zachęca nas do ponownego odwiedzenia.

 

CHCIAŁBYŚ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O MARKETINGU ZAPACHOWYM?

 

ZOBACZ WIĘCEJ...

KONTAKT

Użyj formularza kontaktowego lub napisz do nas bezpośrednio. Prześlemy Ci ofertę lub odpowiemy na pytania.

 

HSM Aroma Air & PERFUMERY HUB

ul. Słowackiego 10

40-093 Katowice

Woj. Śląskie

Telefon:

+48 694 941 900

E-mail:

office@hsmaromaair.pl
 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Prawa autorskie © 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zaprojektowane przez Divine Design.