KTO MA WŁADZĘ NAD ZAPACHAMI, TEN MA WŁADZĘ NAD SERCAMI LUDZI.

SUSKIND PATRICK

ZAPACHY DO FIRMY

Aromamarketing, określany inaczej mianem marketingu internetowego to świetne narzędzie, które pomoże Ci zwiększyć wyniki ze sprzedaży w Twoim przedsiębiorstwie oraz poprawić inne współczynniki takie jak subiektywna ocena klientów, deklarowana chęć powrotu czy rozpoznawalność marki za pomocą doznań zapachowych. Niemniej jednak, rozpylenie przyjemnej woni jest także dobrym pomysłem, który możesz wykorzystać aranżując biura. Wybierając ciekawe zapachy do firmy stworzysz w niej przyjazną atmosferę oraz pozytywnie utrwalisz wizerunek marki.

Aromamarketing znajduje szereg zastosowań i z powodzeniem może zostać wykorzystany podczas wszelkich wydarzeń biznesowych na przykład konferencji, wykładów, seminariów naukowych, targów branżowych, premier produktowych czy spotkań pracowniczych. Emisja świeżych zapachów do firmy zmotywuje personel do efektywnej pracy oraz sprawi, że miejsce to będzie budzić w nich pozytywne skojarzenia.

WYBÓR ZAPACHÓW DO BIURA

Wybór odpowiednich zapachów do biura może przysparzać wiele problemów. Jako że niełatwo jest trafić w gust oraz preferencje zapachowe wszystkich pracowników, warto zdecydować się na rozpylenie w miejscach tego typu kompozycji o uniwersalnym charakterze. Przyjemny, lecz niezbyt mocny zapach nie będzie rozpraszać Twojego personelu oraz wprawi go w doskonały nastrój.

W ofercie zapachów do biura HSM Aroma Air znajdziesz szeroką gamę kompozycji o różnych ciekawych nutach. Szeroka rozpiętość ofertowa pozwoli Ci na wybór zapachu, który w stu procentach spełnia Twoje oczekiwania oraz wywołuje pozytywne emocje. Warto również podkreślić, że optymalne efekty stosowania marketingu zapachowego odczujesz stosując zapachy dopasowane do charakteru określonego pomieszczenia oraz branży, w której funkcjonuje Twoja firma. W przypadku zapachów do biura woń ta powinna być przede wszystkim świeża oraz - w celu zwiększenia efektywności personelu - mieć energetyzujące działanie.

POZNAJ OFERTĘ ZAPACHÓW DO FIRMY

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanej przez nas oferty zapachów do firmy. Znajdziesz w niej kompozycje stworzone z oryginalnych nut zapachowych, które z uwagi na swój charakter wprawiają zachwyt każdą osobę, która je poczuje. Co więcej, gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny oraz sympatyczną i profesjonalną obsługę. W razie pojawienia się jakichkolwiek problemów z wyborem zapachu do firmy zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Z czystą przyjemnością odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania oraz udzielimy fachowej pomocy.

KONTAKT

Użyj formularza kontaktowego lub napisz do nas bezpośrednio. Prześlemy Ci ofertę lub odpowiemy na pytania.

 

HSM Aroma Air & PERFUMERY HUB

ul. Słowackiego 10

40-093 Katowice

Woj. Śląskie

Telefon:

+48 694 941 900

E-mail:

office@hsmaromaair.pl
 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Prawa autorskie © 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zaprojektowane przez Divine Design.