MARKETING SENSORYCZNY, ZAPACHOWY - AROMAMARKETING

Ideą marketingu sensorycznego jest wywieranie wpływu na decyzje podejmowane przez klientów za pomocą wszystkich danych nam zmysłów - wzroku, słuchu, dotyku, smaku oraz węchu. Podczas gdy do tej pory najczęściej wykorzystywanymi w świecie reklamy były pierwsze dwa z wyżej opisanej grupy, to obecnie coraz więcej specjalistów opowiada się za opracowywaniem strategii marketingowych oddziałujących na całą piątkę. Jednym z wywodzących się z marketingu sensorycznego nurtów jest aromamarketing. Opiera się on na zapewnieniu doznań zapachowych w miejscu sprzedaży dopasowanych do profilu określonego przedsiębiorstwa oraz specyfiki branży, w której funkcjonuje.

DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA WDROŻENIE AROMAMARKETINGU?

Aromamarketing, inaczej określany jako marketing zapachowy posiada szeroki wachlarz zalet, dzięki którym zwiększysz wyniki ze sprzedaży Twojej firmy oraz poprawisz pozostałe wskaźniki, takie jak subiektywna ocena klientów, deklarowana chęć powrotu czy rozpoznawalność marki. Koronnym argumentem przemawiającym za tym, aby skorzystać z dobrodziejstw tej koncepcji jest fakt, iż klienci stali się obojętni na tzw. marketing 2D opierający się na tworzeniu reklam oddziałujących tylko na dwa zmysły - wzrok oraz słuch.

Reklamując markę odpowiednio dobranym zapachem, wprawisz w dobry nastrój swoich kontrahentów, co w znacznym stopniu przełoży się na liczbę robionych przez nich zakupów oraz tym samym w korzystny dla Ciebie sposób wpłynie na ich zachowania konsumenckie. Aromamarketing to prosty sposób na poprawę wyników Twojej firmy, natomiast my z czystą przyjemnością pomożemy Ci napędzić “machinę sukcesu”.

OPRACUJ DOBRĄ STRATEGIĘ MARKETINGU SENSORYCZNEGO

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanej przez nas oferty. Aromamarketing to jeden z nurtów marketingu sensorycznego odznaczający się dużą efektywnością oraz posiadający szerokie grono zwolenników. W naszym asortymencie dostępna jest szeroka gama zapachów do wnętrz, dzięki czemu bez problemu znajdziesz w nim ten, który w stu procentach spełni Twoje wymagania oraz będzie dopasowany do specyfiki określonej branży.

SKORZYSTAJ Z DOBRODZIEJSTW MARKETINGU ZAPACHOWEGO

Roztaczając przyjemną woń w pomieszczeniu zbudujesz przyjazną atmosferę oraz w znacznym stopniu wpłyniesz na zachowania Twoich klientów. Gorąco zachęcamy do wdrożenia koncepcji marketingu zapachowego. Aromamarketing to tajna broń wielu przedsiębiorstw - warto, abyś i Ty dołączył do tego szczęśliwego grona.

KONTAKT

Użyj formularza kontaktowego lub napisz do nas bezpośrednio. Prześlemy Ci ofertę lub odpowiemy na pytania.

 

HSM Aroma Air & PERFUMERY HUB

ul. Słowackiego 10

40-093 Katowice

Woj. Śląskie

Telefon:

+48 694 941 900

E-mail:

office@hsmaromaair.pl
 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Prawa autorskie © 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zaprojektowane przez Divine Design.